TROYA SAĞLIK A.Ş.

TROYA SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş.

Türkiye’de 1992′ den bugüne sağlık sektöründe hizmet veren grubumuz, 2009 yılında EKG Elektrod kalite standartlarını arttırmak için AR-GE çalışmalarına hız vererek, 2010 yılında Troya Sağlık Ürünleri A.Ş’ ni kurmuştur.

 

Ayrıca özel olarak kendi makinelerimizi yapıp son teknoloji üretim yöntemleri ile size kaliteli ürünler sağlayabilmekteyiz.

 

Troya Uluslararası kabul görmüş kalite güvence sisteminin  ISO 9001:2008 ve  ISO 13485 : 2003 + AC 2007 standartlarına uygunluğu ile Türkiye’ de ve Tüm Dünya’ da REDLINE®  EKG ELEKTROD’ larını kullanıma sunulmuştur.

 

Troya üretmiş olduğu EKG Elektrod’ ların ürün tasarımından satış sonrası Türkiye genelinde medikal sektörde profesyonel bayi ağıyla her ilimize  servis hizmeti vermektedir.

MİSYON

Kurulduğu günden bugüne uzman kadrosu ile, teknolojik yenilikleri,bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek, müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sağlayarak, son kullanıcıya en yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünler üretmeyi ilke haline getirmiş, dinamik ve lider bir şirket olmak misyonumuzdur.

VİZYON

Kalite, güven ve saygınlık ile özdeşleşen REDLINE® GROUP geleneğini sürdürerek, REDLINE® markasını iç ve dış pazarlarda aranır konuma getirmek, hedefimizdir.

KALITE POLITIKAMIZ

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişim ve süreklilik gerektiren bir süreç olduğuna inanıyoruz. TROYA A.Ş bu sürecin devamını sağlayan, uluslararası kabul görmüş ISO 9001-2008, ISO 13485 : 2003 +  AC 2007 standartlarında sertifikalandırılmış kalite yönetim sistemini de zamanın şartlarına teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirmektedir.

REDLINE ELEKTROD ÜRÜN KATALOĞUNA GÖZ ATIN